A A A

aktualności

 • Młodzieżowe rejsy mazurskie

  Młodzieżowe rejsy mazurskie

  Ze względu na duże zainteresowanie naszymi wakacyjnymi rejsami w tym roku Yacht Club „OPTY” organizuje dwa rejsy. Po raz kolejny kierownikiem rejsów będzie doświadczony wychowawca — kol. Helena Palka. Na rejsie jest możliwość odbywania szkolenia na stopień żeglarza jachtowego.

 • Rusza nabór na kurs żeglarza jachtowego (W15)

  Rusza nabór na kurs żeglarza jachtowego (W15)

  Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na kolejny wiosenny kurs przygotowujący do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Jest to pierwszy stopień żeglarski przeznaczony dla rozpoczynających przygodę z żeglarstwem. Kurs rozpoczyna się zajęciami organizacyjnymi w sobotę, 18.04.2014 r. Osoby zainteresowane zapraszam do zakładki kurs na stopień żeglarza jachtowego gdzie zamieszczono program szkolenia, założenia organizacyjne i gdzie można zgłosić wstępnie udział w kursie. 

 • Ważne daty w 2015 roku

  Ważne daty w 2015 roku

  Uwaga absolwenci, kursanci i przyjaciele Szkoły Żeglarstwa „OPTY”. Znany jest już terminarz ważnych dni w sezonie żeglarskim 2015 r. Proszę pozapisywać i nie zapomnieć!

 • Podsumowanie sezonu

  Podsumowanie sezonu

  Zakończyliśmy sezon szkoleniowy 2014. To nasz pierwszy sezon, w czasie którego mogliśmy się szczycić posiadaniem licencji szkoleniowej Polskiego Związku Żeglarskiego. W tym roku takie licencje PZŻ posiadało... pięć klubów.

 • Rozpoczęcie kursu jesiennego

  Rozpoczęcie kursu jesiennego

  13.09.2014 roku odbędą się w kubryku Yacht Club „OPTY” pierwsze zajęcia (organizacyjne) jesiennego kursu na stopień żeglarza jachtowego. Zapraszamy do udziału w kursie — zgłoszeń można dokonać w fomularzu lub na zajęciach organizacyjnych.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Skanuj kod za pomocą urządzenia mobilnego.
2012 - 2020 © Szkola Zeglarstwa OPTY | realizacja: Wdesk