A A A

aktualności

 • Rozpoczęcie kursu jesiennego

  Rozpoczęcie kursu jesiennego

  13.09.2014 roku odbędą się w kubryku Yacht Club „OPTY” pierwsze zajęcia (organizacyjne) jesiennego kursu na stopień żeglarza jachtowego. Zapraszamy do udziału w kursie — zgłoszeń można dokonać w fomularzu lub na zajęciach organizacyjnych.
 • Certyfikat ŻAGLI

  Certyfikat ŻAGLI

  Miło nam donieść, że po raz kolejny przystań, w której odbywają się nasze kursy — czyli przystań Yacht Club „OPTY” nad jeziorem Dziećkowice uzyskała w prestiżowym Spisie portów i przystani 2014 prowadzonym przez miesięcznik Żagle najwyższa ocenę: pięć gwiazdek. Ocena jest potwierdzona odpowiednim certyfikatem.
 • Rejs Mazury 2014 przed sezonem urlopowym

  Rejs Mazury 2014 przed sezonem urlopowym

  Mazury przed sezonem są piękne! Świeża zieleń lasów i jeszcze niezbyt zatłoczone porty i czystsze brzegi. Zapraszam na rejs stażowo-integracyjny.

 • Rusza nabór na kurs żeglarza jachtowego (J14)

  Rusza nabór na kurs żeglarza jachtowego (J14)

  Ponieważ liczba chętnych na kurs wiosenny przerosła liczbę miejsc, które mogliśmy Państwu zaoferować, to już teraz, pomimo, że kurs wiosenny jeszcze trwa, zapraszamy do składania zgłoszeń wstępnych na jesienną edycję kursu przygotowującego do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Kurs obejmuje zarówno część praktyczną jak i teoretyczną.

 • Rozpoczęcie sezonu żeglarskiego 2014

  Rozpoczęcie sezonu żeglarskiego 2014

  W sobotę, 17 maja 2014 r. w naszym Klubie będziemy uroczyście otwierali kolejny sezon żeglarski. To doskonała okazja do spotkania klubowiczów i zaprzyjaźnionych sympatyków żeglarstwa. Szczególnie mile przez kadrę Szkoły Żeglarstwa „Opty” będą widziani nasi absolwenci ubiegłorocznych kursów.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skanuj kod za pomocą urządzenia mobilnego.
2012 - 2020 © Szkola Zeglarstwa OPTY | realizacja: Wdesk