A A A

aktualności

 • Rusza nabór na kurs żeglarza jachtowego (W14)

  Rusza nabór na kurs żeglarza jachtowego (W14)

  Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na kolejny wiosenny kurs przygotowujący do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Jest to pierwszy stopień żeglarski przeznaczony dla rozpoczynających przygodę z żeglarstwem. Kurs rozpoczyna się zajęciami organizacyjnymi w sobotę, 12.04.2014 r. Osoby zainteresowane zapraszam do zakładki kurs na stopień żeglarza jachtowego gdzie zamieszczono program szkolenia, założenia organizacyjne i gdzie można zgłosić wstępnie udział w kursie. 
 • Jachtowy sternik morski

  Jachtowy sternik morski

  Zapraszamy na kurs na stopień jachtowego sternika morskiego organizowany przez Śląski Okręgowy Związek Żeglarski. Ze względu na swoją specyfikę część zajęć kursowych będzie organizowana w naszej klubowej przystani — a część na sesji wyjazdowej (na wodach morskich). Kurs będzie uruchomiony bezpośrednio po zebraniu odpowiedniej ilości chętnych osób.

 • Licencja szkoleniowa PZŻ

  Licencja szkoleniowa PZŻ

  Z dumą i prawdziwą przyjemnością informujemy, że począwszy od sezonu szkoleniowego 2014 Szkoła Żeglarstwa OPTY uzyskała śródlądową Licencję Szkoleniową Polskiego Związku Żeglarskiego. Tym samym dołączyliśmy do elitarnego grona tych, którzy prowadzą kursy w standardach opracowanych i monitorowanych przez Polski Związek Żeglarski.

 • Rusza nabór na kurs żeglarza jachtowego (J13)

  Rusza nabór na kurs żeglarza jachtowego (J13)

  Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na jesienny kurs przygotowujący do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Jest to pierwszy stopień żeglarski przeznaczony dla rozpoczynających przygodę z żeglarstwem. Zajęcia rozpoczynają się 14.09.2013 r. Osoby zainteresowane zapraszam do zakładki kurs na stopień żeglarza jachtowego.
 • Kolejne patenty zdobyte

  Kolejne patenty zdobyte

  Już za nami pierwszy egzamin na patent żeglarza jachtowego prowadzony według nowych przepisów. Było nieco emocji — ale już teraz śmiało możemy powiedzieć, że „nie taki diabeł straszny...”

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Skanuj kod za pomocą urządzenia mobilnego.
2012 - 2020 © Szkola Zeglarstwa OPTY | realizacja: Wdesk