A A A

regulamin

 

Regulamin

dla zarejestrowanych użytkowników portalu Szkoły Żeglarstwa „OPTY” http://kurs.ycopty.pl
 

§ 1.
 

Portal kurs.ycopty.pl jest prowadzony przez Yacht Club OPTY” z siedzibą w Chełmie Śląskim przy ul. Leonida Teligi 2 (zwanym dalej OPTY). OPTY jest również administratorem tych danych osobowych, które zostały przez odwiedzających podane w formularzach.


§ 2.
 

OPTY dokłada wszelkich starań, by dane umieszczone na stronach portalu były rzetelne i dokładne. Wyłącza jednak w najszerszym dopuszczalnym zakresie swoją odpowiedzialność za skutki wynikłe z ewentualnym nieścisłości i błędów w publikowanych danych.
 

§ 3.
 

Każdy odwiedzający ma prawo zarejestrowania się w portalu kurs.ycopty.pl. W celu obsługi zarejestrowanych użytkowników OPTY gromadzi o odwiedzających jedynie te dane, które są przez osobę zarejestrowaną podane w formularzu rejestracyjnym. OPTY nie udostępnia ich żadnym osobom trzecim.


§ 4. 
 

 1. Osoby zarejestrowane mają dostęp do kwalifikowanej części serwisu.
 2. Osoby, które w trakcie rejestracji zaznaczyły opcję otrzymywania newslettera (Chcę otrzymywać newsletterbędą otrzymywały na wskazany adres poczty elektronicznej krótkie e-listy zawierające informacje i nowości związane z tematyką portalu. Zaznaczenie tej opcji jest rozumiane jako zgoda na otrzymywanie informacji, o których mowa w Art. 10. Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną z późniejszymi zmianami (Dz.U. 02.144.1204). 
 3. Podanie wszelkich danych jest dobrowolne - jednak odmowa ich przekazania uniemożliwia przyjęcie zgłoszenia udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez OPTY (np. kursy i szkolenia).


§ 5.
 

 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 97.133.883) Użytkownikowi przysługuje (po zalogowaniu) prawo do:
  • wglądu w swoje dane
  • ich poprawiania
  • ich usuwania poprzez całkowite usunięcie konta.
 2. Użytkownikowi (po zalogowaniu do panelu klienta) przysługuje prawo do rezygnacji z otrzymywania newslettera.
 3. Usunięcie konta skutkuje brakiem dostępu do kwalifikowanej części portalu ycopty.pl i uniemożliwia przyjęcie zgłoszenia udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez OPTY (np. kursy i szkolenia).


§ 6. 
 

O wszelkich zmianach regulaminu użytkownicy są powiadamiani e-listem na adres podany przy rejestracji. W wypadku odrzucenia proponowanych w ten sposób zmian użytkownik jest zobowiązany usunąć swoje konto. Dotychczasowych użytkowników portalu zmiany regulaminu obowiązują po 30 dniach od wysłania e-listu informującego o zmianie.
 
§ 7.

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z korzystaniem z kwalifikowanej części portalu i abonowania newslettera proszę kierować na adres: kurs@ycopty.pl.


wersja: 17.02.2013 r.
Skanuj kod za pomocą urządzenia mobilnego.
2012 - 2020 © Szkola Zeglarstwa OPTY | realizacja: Wdesk